Folia Stretch

FOLIA STRETCH

Jest jednym z najbardziej popularnych materiałów opakowaniowych na świecie.

Folia stretch używana jest do zabezpieczania większości ładunków na paletach. Ze względu na swoje właściwości rozciągające do 300%, wysoką wytrzymałość punktową, zapewnia stabilność ładunków podczas transportu, zapewnia czystość i łatwość w identyfikacji towaru. Wszystkie te cechy określają przydatność i niezawodność folii stretch.

W naszej ofercie posiadamy folie stretch przeźroczyste (transparentne) oraz w kolorach czarnym i niebieskim.

FOLIA STRETCH RĘCZNA

Wykorzystywana jest do owijania ładunków na palecie w sposób ręczny, a jednocześnie zabezpieczenia określonego towaru przed uszkodzeniami nie tylko fizycznymi, ale również przed uszkodzeniami spowodowanymi warunkami atmosferycznymi. Folię stretch ręczną jesteśmy w stanie wyprodukować w nawojach od 1 kg do 4 kg netto nawoju folii oraz w gramaturze od 13 do 30 mikronów. Folia stretch ręczna nawijana jest na tulejach o wewnętrznej średnicy 50mm.

FOLIA STRETCH MASZYNOWA

Wysokiej jakości folia wielowarstwowa służąca do owijania palet za pomocą owijarek półautomatycznych lub automatycznych, które również posiadamy w naszej ofercie. Folię stretch maszynową w zależności od potrzeb klienta jesteśmy w stanie wyprodukować w gramaturze od 13 do 30 mikronów oraz w 4 standardach rozciągliwości, a mianowicie:

  • STANDARD do 150%,
  • STANDARD PLUS do 200%,
  • POWER do 250%,
  • SUPER POWER do 300%.

Folia nawijana jest na tulejach o średnicy wewnętrznej 76mm oraz o wadze około 17,5 kg.

FOLIA STRETCH JUMBO

Folia stretch JUMBO przeznaczona jest do konfekcjonowania czyli do przewijania na folię stretch ręczną. W zależności od potrzeb klienta jesteśmy w stanie dostarczyć folię w gramaturze od 13 do 30 mikronów. Rolki w standardzie o wadze 50 kg, na życzenie klienta jesteśmy w stanie dostarczyć folię o nawoju 60 kg oraz w różnych standardach rozciągliwości.

FOLIE STRETCH MINIRAP

Folie do owijania ręcznego lub automatycznego na zawijarkach poziomych. Ułatwiają owijania małych elementów. Folię możemy wyprodukować na gilzach o średnicy 50 lub 76 mm w zależności od potrzeb klientów.